Kabelinė ritė plastikinė KRP 70226 PRO,profesionali

Prekės kodas: 581473
Prekių liko nedaug !

1.2.Kabelinė ritė plastikinė su viena ašimi kabeliui vynioti KRP 70226 PRO.ZN kodas 581473

Profesionalios kabelinės ritės su viena ašimi kabeliui vynioti KRP 70226 PRO kabelio būgnas pagamintas iš atsparaus smūgiams, ekologiško plastiko ir užtikrina reguliarų, visų rūšių kabelių profesionalų transportavimą ir saugojimą. Tvirtas, sklandžiai veikiantis korpusas,puikus dizainas, ergonomiška rankena, su nuimama kabelio kreipiančiąja ir stovėjimo stabdžiu.Ritės būgno pagrindo įdubime  yra išlieta apvali 25mm kiaurymė,kuri reikalinga vyniojamo kabelio ar laido pradžiai iškišti į per būgno šerdį į disko išorę,kad ,neišvyniojus viso kabelio, būtų galima prisijungti prie jo abiejų galų.Tame pačiame šone ,viso disko perimetru yra suformuotas ir prisuktas atskiras apskritimas su penkiais „L“ tipo laikikliais.Ant jo galima susukti arba ilgesnę kabelio pradžios dalį,arba atskirą bandomą kabelio likutį (5-10m).Kiekvienas laikiklis turi pailgą kiaurymę,per kurią,pravėrus daugkartinio surišimo kimbančią tarpusavyje „VELCRO“ juostelę,galima pritvirtinti užsukto kabelio galą.

Specifikacija:

Rėmo medžiaga :PC (polikarbonatas), PC pasižymi dideliu atsparumu atmosferos, vandens ir šilumos poveikiui. Jo savybės nesikeičia net išlaikius jį vieną mėnesį verdančiame vandenyje. Polikarbonatas išlieka pakankamai elastingas net -190 C temperatūroje, o lydosi tik pakaitintas iki 300 C. Atsparumas smūgiams.

Būgno medžiaga: PE (polietilenas), tai lengvas, tvirtas, neskęstantis, neskylantis prie žemų temperatūrų plastikas, atsparus rūgštims, šarmams, druskoms, korozijai, smūgiams.

Kojos medžiaga:PP (polipropilenas),  tai chemiškai atsparus, standus konstrukcinis plastikas, pasižymintis geromis dialektrinėmis savybėmis. Lyginant su kitais plastikais yra vienas iš lengviausių plastikų, vandenyje neskęsta, kadangi jo tankis - 0,92 g/cm3. 

Gabaritai:392x292x240mm (A x P x G).

Spalva:JuodaSvoris:4,0kg.

Būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

2.0 mm ø-2611 m

3.0 mm ø-1313 m

4.0 mm ø-653 m

5.0 mm ø-418 m

6.0 mm ø-290 m

7.0 mm ø -237 m

15 mm ø -43 m

Panaudojimo sritys:Plastikinę ritę galima naudoti šviesolaidinių jungiamųjų kabelių su uždėtomis jungtimis ,kompiuterinių kabelių,įgarsinimo kabelių,lauko ryšio kabelių vyniojimui ir saugojimui.