Kabelinė ritė plastikinė KRP 70225 PRO (Profesionali)

Prekės kodas: 581472
Prekių liko nedaug !

1.1.Plastikinė kabelinė ritė su viena ašimi kabeliui vynioti KRP 70225 PRO.

Profesionalios kabelinės ritės su viena ašimi kabeliui vynioti KRP 70225 kabelio būgnas pagamintas iš atsparaus smūgiams, ekologiško plastiko ir užtikrina reguliarų, visų rūšių kabelių profesionalų patikimą  transportavimą ir saugojimą. Tvirtas, sklandžiai veikiantis korpusas,puikus dizainas, ergonomiška rankena, su nuimama kabelio kreipiančiąja ir stovėjimo stabdžiu.Ritės šoniniame diske,palei būgno pagrindą yra išlieta 50mm kiaurymė,kuri reikalinga vyniojamo kabelio ar laido pradžiai iškišti į ritės priekį,kad, neišvyniojus viso kabelio, būtų galima prisijungti prie jo abiejų galų.Tame pačiame šone ,viso disko perimetru yra suformuotas ir prisuktas atskiras apskritimas su penkiais „L“ tipo laikikliais.Ant jo galima susukti arba ilgesnę kabelio pradžios dalį,arba atskirą bandomą kabelio likutį (5-10m). Kiekvienas laikiklis turi pailgą kiaurymę,per kurią,pravėrus daugkartinio surišimo kimbančią tarpusavyje „VELCRO“ juostelę,galima pritvirtinti užsukto kabelio galą.

Specifikacija:

Rėmo medžiaga :PC (polikarbonatas), PC pasižymi dideliu atsparumu atmosferos, vandens ir šilumos poveikiui. Jo savybės nesikeičia net išlaikius jį vieną mėnesį verdančiame vandenyje. Polikarbonatas išlieka pakankamai elastingas net -190 C temperatūroje, o lydosi tik pakaitintas iki 300 C. Atsparumas smūgiams.

Būgno medžiaga: PE (polietilenas), tai lengvas, tvirtas, neskęstantis, neskylantis prie žemų temperatūrų plastikas, atsparus rūgštims, šarmams, druskoms, korozijai, smūgiams.

Kojos medžiaga:PP (polipropilenas),  tai chemiškai atsparus, standus konstrukcinis plastikas, pasižymintis geromis dialektrinėmis savybėmis. Lyginant su kitais plastikais yra vienas iš lengviausių plastikų, vandenyje neskęsta, kadangi jo tankis - 0,92 g/cm3. 

Gabaritai:392x292x240mm (A x P x G).

Spalva:JuodaSvoris:1,8kg.

Būgno talpa,priklausomai nuo kabelio storio:

       6.0 mm ø-170 m

       6.5 mm ø -140 m

       8.0 mm ø -90 m

       10 mm ø -64 m

       12 mm ø-39 m

       14 mm ø- 32 m

Panaudojimo sritys:Šviesolaidinių jungiamųjų kabelių su uždėtomis jungtimis vyniojimui,kompiuterinių kabelių vyniojimui,įgarsinimo kabelių vyniojimui,lauko ryšio kabelio vyniojimui.