Skydas Hydra 686,su pamatu FH68 ir montažine plokšte.IP66/IK10

Prekės kodas: 172580
Prekių liko nedaug !

1.6.1.Skydas Hydra 686,su pamatu FH68ir montažine plokšte.IP66/IK10.ZN kodas 172580

Šis HYDRA 686 korpusas yra pagamintas iš stiklo pluoštu armuoto poliesterio.Korpusai yra atsparūs korozijai nuo cheminių medžiagų ir tirpiklių poveikio.Šie Hydra skydai yra naudojami telekomunikacijų pramonėje energetikos sektoriuje, automatizavimo sistemose,gatvių apšvietimo valdyme.Ypač tose vietose, kur didelė tarša, taip pat vietovės, kuriose yra potvynių (gamyklos, nuotekų valymo įrenginiai, pakrančių zonos su drėgna agresyvia aplinka. Specialiai suprojektuota korpuso konstrukcija užtikrina veiksmingą vidinių įtaisų apsaugą nuo neigiamos išorinių veiksnių (dulkių, korozinių garų, vandens).

Specifikacija:

Viršutinė skydo spinta su durimis:

Aukštis-816mm

Plotis-616

Gylis-323

Sabdarumo klasė:IP66

Antivandalizmo klasė:IK10.

Kad užtikrinti IP66 sandarumo klasę ,skydas turi 4 taškų užraktų sistema, kuri apima: užrakto ZIP66, lazdelę ir fiksavimo elementus, išdėstytus ant durų perimetro. Korpuso durys yra su poliuretano tarpine. Galima pakeisti durų atidarymo kryptį-kairėn / dešinėn.

Skydo durys ir apatinė kabelių kišenė turi ergonomišką stilingą užraktą,kuris turi į abu šonus sukiojamą plastikinį uždengimą,kuri apsaugo spynutę nuo lietaus,sniego,dulkių patekimo.Į užrakto vietą galima įdėti pusinį ovalų spynos cilindrą.Raktą galima užsakyti vienodą visai lauko spintų serijai.Kai užraktas yra pilnai užrakintas,nuleidus užrakto rankeną,apatinėje rankenos dalyje per rankeną prasikiša metalinė kilpa,kurią galima naudoti durų plombavimui ar papildomos pakabinamos spynos įdėjimui.

Pilnas užraktas susideda iš:

-Rankena LE45U RAL7030 Emiter-ZN Kodas 172572

-Spynos šerdis WRS-K RST -ZN Kodas 550401