Optinis signalo šaltinis BML209-20,20mW

Prekės kodas: 550723
Prekių liko nedaug !

Optinio signalo šaltinis BML209-20,20mW

Optinių signalų šaltinis BML209-20,20mW,naudoja 640-665 nm matomos raudonos šviesos bangos ilgį ir buvo specialiai  išdirbtas kaip efektyvus ir ekonominis prietaisas optinių šviesolaidžių pažeidimams (lūžiams),krypčiai bei tam tikram šviesolaidžiui grupėje nustatyti.

Optinių signalų šaltinis BML209-20,20mW padeda surasti kontrolinius taškus,blogo ryšio zonas,per staigų išlinkimą ar suskeldėjimą optiniuose šviesolaidžiuose.Tai vizualus defektų lokatorius/ieškiklis,kuris gali rasti klaidas OTDR  (Optical Time-Domain Reflectometer),optinių laikinių atspindžio matuoklių (reflektometrų) mirties zonoje,testuoja naujai instaliuotų optinių ryšio linijų charakteristikas ir nustato problemas jau egzistuojančiose.Tai geriausias pasirinkimas optinio kabelio testavimui nuo pradžios iki galo.

20 mW galia užtikrina maždaug 10 km veikimo atstumą. Šviesus rašiklis BML209-20 turi universalią jungtį, leidžiančią prijungti visas 2,5 mm dydžio optines jungtis (SC, ST, FC, E2000). Sumontavus papildomą adapterį, galima diagnozuoti 1,25 mm jungtis (LC, MTRJ, MU, F3000). Vietos nustatymo priemonę galima naudoti tiek su vienmodžiais, tiek su daugiamodiais kabeliais.

Įrenginys turi nuolatinio ir impulsinio veikimo režimą. Jis aprūpintas nuo dulkių apsaugančiu dangteliu, kuris neleidžia nešvarumams patekti į matavimo jungtį ir netyčia nukreipti šviesos šaltinį į akis.

Savybės:

1.Universali 2,5 mm jungtis.Standartinis ST/SC/FC universalus optinis interfeisas, MM ir SM optinių kabelių testavimui su aukštu stabilumu ir ilgu tarnavimo laiku;

2.Dirba nuolatinės veikos CW ( Continuous Wave) arba impulsiniame rėžime su pastovia išėjimo galia;

3.Ilgas baterijos veikimo laikas – iki 60 valandų

4.Patvarus korpusas, atsparus kritimams ir taršai

5.Portatyvinis,patikimas ir paprastas naudojimas;

6.Išsikrovusio akumuliatoriaus indikatorius

7.Baterijos galia: 2xAA (R6), neįeina

8.Matmenys: 180x30x30mm

9.Svoris: 46g

Pritaikymas:

1.Telekomunikacinių tinklų ir kabelinės TV  techniniam aptarnavimui;

2.Šviesolaidžių bandymo laboratorijose;

3. Šviesolaidžių matavimuose.Mes norime informuoti apie sumažintą prekės kainą.